5 marca 2016

Zakres współpracy

Moją pasją jest wsparcie osób w poszukiwaniu pracy ich marzeń, która pozwoli im stawać się człowiekiem bogatym wewnętrznie, cieszącym się tym co jest „tu i teraz” oraz projektującym równocześnie swoją przyszłość. Fascynuje mnie praca z osobami, które chcą zdobyć odwagę do wprowadzenia w swoim życiu zmian, które nadadzą ich pracy głębokiego sensu i pozwolą odczuć więcej satysfakcji i radości z życia. Pragnę przywracać ludziom kontrolę nad ich własnym życiem i karierą. Z tego też powodu moje działania koncentrują się głównie na Coachingu Kariery oraz Coachingu Liderów.  Prowadzę także szkolenia na temat: umiejętności przywódczych liderów, efektywnego ustalania celów, kompetencji społecznych menadżerów i pracowników.

Dodatkowo oferuję pomoc w ramach projektu Life & Business Support. Jest to doradztwo w okresie przechodzenia zawodowych i życiowych zmian. Wspierająca rozmowa na ważny dla Ciebie temat w atmosferze zaufania i dyskrecji. Poradnictwo przy podejmowaniu ważnych decyzji.

Moją misją jest zmiana ukrytych marzeń w realne wydarzenia! Pragnę zamienić Twój kryzys: zawodowy, osobisty, biznesowy w zysk, który jak trampolina wybije Cię wysoko na szczyt Twoich osiągnięć.

współpraca